МОВНИЙ ТАБІР ЗА КОРДОНОМ

Міжнародний мовний табір за кордоном – найкращий спосіб подолати мовний бар’єр та вдосконалити знання з іноземної мови.

Такий формат навчання в поєднанні з відпочинком та захоплючою подорожжю гарантує якісне вдосконалення знань мови, розвиток комунікативних навичок, розширення кругозору, знаходження нових друзів з інших краін.

Kids Travel Club пропонує різні програми з відпочинку та вивчення мови на шкільних канікулах. Програми можуть поєднуватися з шкільним груповим туром на канікулах.
Міжнародні мовні табори на шкільних канікулах – це найкращий спосіб інвестування в майбутнє дитини, адже найкращий шанс для подолання мовного та географічного бар’єру – це спілкування з однолітками з інших країн та носіями мови.

Ви можете обрати для своєї дитини програму вивчення німецької, англійської мови на літніх шкільних канікулах в міжнародних мовних таборах.

Мовні табори за кордоном – накращий спосіб провести шкільні канікули

Незвідана країна, однодумці з різних куточків планети і щоденні захоплюючі розвиваючі заходи – ідеальні умови для вивчення іноземної мови. З Kids Travel Club вони стануть реальністю для кожного бажаючого, адже ми пропонуємо відправитися в мовний табір за кордоном, де можна не тільки вдосконалити іноземну мову, а й отримати максимум інших корисних знань і яскравих вражень.