Мовний табір за кордоном

Міжнародний мовний табір за кордоном - найкращий спосіб подолати мовний бар'єр та вдосконалити знання з іноземної мови.
Такий формат навчання в поєднанні з відпочинком та захоплючою подорожжю гарантує якісне вдосконалення знань мови, розвиток комунікативних навичок, розширення кругозору, знаходження нових друзів з інших краін.
Kids Travel Club пропонує різні програми з відпочинку та вивчення мови на шкільних канікулах. Програми можуть поєднуватися з шкільним груповим туром на канікулах.
Міжнародні мовні табори на шкільних канікулах - це найкращий спосіб інвестування в майбутнє дитини, адже найкращий шанс для подолання мовного та географічного бар'єру - це спілкування з однолітками з інших країн та носіями мови.
Ви можете обрати для своєї дитини програму вивчення німецької, англійської мови на літніх шкільних канікулах в міжнародних мовних таборах.

языковой лагерь за границей

Мовні табори за кордоном - накращий спосіб провести шкільні канікули

Незвідана країна, однодумці з різних куточків планети і щоденні захоплюючі розвиваючі заходи - ідеальні умови для вивчення іноземної мови. З Kids Travel Club вони стануть реальністю для кожного бажаючого, адже ми пропонуємо відправитися в мовний табір за кордоном, де можна не тільки вдосконалити іноземну мову, а й отримати максимум інших корисних знань і яскравих вражень.

англоязычный лагерь в Хорватии

Міжнародний табір в Хорватії

30 липня - 11 серпня

Міжнародний англомовний табір Euroclub знаходиться в одному з найкращих курортів Хорватії на Адріатичному морі-Шибеник (Середня Далмація). Розташування табору ідеально та безпечно підходить для шкільних канікул біля моря.
Дізнатися більше >>>

англоязычный лагерь в Лондоне

Літні канікули в міжнародній школі в Британії

21-29 серпня 
Міжнародна школа Twin English Center Eastborne розташована в самому сонячному курортному містечку Англії - Істборн, що знаходиться недалеко від Лондона (115 км) на побережжі протоки Ла-Манш. <br>Діти навчаються в будинку, в якому в 1946 році проводили час принцеса Єлизавета (королева Єлизавета II) та принцеса Маргрет.
Дізнатися більше >>>