Щоденники подорожей.

Традиція вести щоденники подорожей була започаткована далеко до нас, тому ми теж вирішили, що наші щоденники допоможуть нагадати кемперам Kids Travel Club про неймовірні моменти, веселі пригоди під час наших подорожей за кордон.
Є чудове німецьке прислів’я “Reisen – bildet”, що дослівно можна перекласти як “Подорож допомагає стати освіченим”. Ми впевнені, що саме подорожі за кордон допомагають дітям ставати впевненими, отримувати необхідні життєві навички і вірити в себе.

АНГЛОМОВНИЙ ТАБІР В ХОРВАТІЇ. СЕРПЕНЬ 2019

АНГЛОМОВНИЙ ТАБІР В ХОРВАТІЇ. СЕРПЕНЬ 2019

Історія літа 2019 Kids Travel Club розпочалася в угорському містечку на березі озера Балатон – Шіофок з пригодницького квесту. Кемпери отримали цікаві і незвичні завдання. Необхідно було знайти історичні та туристичні пам’ятки міста, знайти правильні відповіді на запитання. Було цікаво, весело, не завадив навіть сильний дощ. Ціль була досягнена і всі команди виконали завдання.

АНГЛОМОВНИЙ ТАБІР В ХОРВАТІЇ. СЕРПЕНЬ 2019

ОСІННІ КАНІКУЛИ. ФРАНЦІЯ, НІМЕЧЧИНА, ЧЕХІЯ, ПОЛЬЩА

Складалося враження, що ми стали героями програми “Галопом по Європі”: кожного дня нове місто, нові емоції, нові враження, нові пригоди, нові завдання. За час нашої подорожі на осінніх канікулах 2018 ми побували в Празі, Парижі, Зальцбурзі, Кракові.

АНГЛОМОВНИЙ ТАБІР В ХОРВАТІЇ. СЕРПЕНЬ 2018

АНГЛОМОВНИЙ ТАБІР В ХОРВАТІЇ. СЕРПЕНЬ 2018

Час нашого відпочинку припав на високий туристичний сезон в Хорватії. Неймовірна кількість людей зі всього світу з’їхалася помилуватися природньою красою Плітвіцьких озер та Скрадинським буком(найдовший каскадний водоспад на річці Крка) в Національному парку Крка. Практично всі національні парки Хорватії знаходяться під захистом ЮНЕСКО.

WINTER HOLIDAY IN POLAND 2018

WINTER HOLIDAY IN POLAND 2018

Зимові канікули 2018. І знову ми, не задумуючись, поринули у світ подорожей.
За вікном 1 січня, а ми вже в дорозі. Нас чекали неймовірні пригоди.
Польща нас зустріла снігом і це надзвичайно радувало нас, оскільки в погода в Україні була зовсім не зимова. Першого ж дня ми не втратили можливості скотитися з гірки на «snowtubes». Дотримуючись нашого основного принципу “OUTDOOR EDUCATION AND TRAVELING”

KIDS TRAVEL CLUB IN POLAND. SUMMER 2017.

KIDS TRAVEL CLUB IN POLAND. SUMMER 2017.

Захоплююча та трансформуюча подорож “до Польщі без віз” Татри…
Величні гірські вершини, палюче серпневе сонце, яскраве синє небо й смарагдова зелень запашної трави… Природна краса захоплює, а живильне повітря очищене мільйонами сосен наповнює свіжістю та чистою радістю. Там серед гірських полонин, у мальовничому гуральському селищі Stasikowka гостинній віллі Gorska Dolina ми провели незабутні літні дні.

ЛІТНІ КАНІКУЛИ В КАРПАТАХ. СЕРПЕНЬ 2016.

ЛІТНІ КАНІКУЛИ В КАРПАТАХ. СЕРПЕНЬ 2016.

10 днів В Карпатах наша дружня компанія Kids Travel Club залишила про себе незабутні враження в казковій Верховині.
Завдання у нас було саме просте: провести залишок літа незабутньо, що нам з легкістю і вдалось.