KIDS TRAVEL CLUB IN POLAND SUMMER 2017

НЕЙМОВІРНІ ШКІЛЬНІ КАНІКУЛИ В ПОЛЬЩІ KIDS TRAVEL CLUB SUMMER 2017. ЗГАДАТИ ТОЧНО Є ЩО!!!

Захоплююча та трансформуюча подорож “до Польщі без віз” Татри… 


Величні гірські вершини, палюче серпневе сонце, яскраве синє небо й смарагдова зелень запашної трави… Природна краса захоплює, а живильне повітря очищене мільйонами сосен наповнює свіжістю та чистою радістю. Там серед гірських полонин, у мальовничому гуральському селищі Stasikowka гостинній віллі Gorska Dolina ми провели незабутні літні дні. 

Наш ранок зазвичай починався з йоги або танцювальної аеробіки, далі смачний сніданок зі справжнім гірським молоком) потім нас чекали веселі, інтерактивні та дуже живі заняття англійською. 


Просто delicious обід, басейн, настільні ігри, теніс – заняття на будь-який смак. 


Майже щодня ми розвивали артистичність театральними іграми, постановками, діти навіть спробували себе у ролі справжньої голлівудської команди і створили свої власні кіношедеври… АНГЛІЙСЬКОЮ! 


Щодня ми пізнавали один одного та розкривали себе за допомогою психологічних ігор та освоювали практичні бізнес-навики на тренінгах. 


Ми насолодилися фантастичними краєвидами озера Морське Око, перлини Польських Татр та природної спадщини ЮНЕСКО. 

Прогулянки романтичними вулицями чарівного Кракова, вражали величчю старовинних соборів. 


Ми відвідали один з найвідоміших і найстаріших курортів Європи – містечко Закопане. 


Діти добряче повеселились беручи інтерв’ю англійською у туристів та місцевих жителів) Ми багато дізналися про місцеву історію та визначних постатей. Вже з перших хвилин знайомства ми знали, що будемо товаришами, але тільки вже вдома, прощаючись, ми зрозуміли, що стали справжньою дружньою родиною! 


Ольга Чубук /викладач англійської мови студії «London Club» /

Наші пропозиції

плануємо канікули разом

Як спланувати канікули вчасно та корисно для здоров'я і для розвитку дитини? Як правило, саме таке питання поєднання якісного та корсного відпочинку виникає у батьків, оскільки сучасні батьки вважають, що дитина має постійно розвиватися і не втрачати час на "сидіння" з гаджетами.
Ми рекомендуємо цікавитися, чого б саме дитина хотіла отримати на канікулах, разом складати плани наперед, користуватися послугою раннього бронювання, оскільки вчасно сплановані канікули - запорука якісного відпочинку та економія коштів.
Досить часто трапляються випадки пізньої реєстрації або відкладання справ на потім, Наслідки завжди сумні, оскільки не правильно оформлені документи або затримка видачі закордонного паспорта зменшують шанси на спокійне відправлення дітей в поїздку за кордон, І такі моменти засмучують не тільки дітей з батьками, але і нас, оскільки, ми завжди намагаємося зробити все можливе щоб відпочинок був корисним, веселим і вражаючим, а наші кемпери - щасливі та задоволені.

ми завжди on-line

Ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію любим зручним для вас чином.