PARIS 2018

KIDS TRAVEL CLUB

EUROPA PARK (GERMANY)

KIDS TRAVEL CLUB

KRAKOW (POLAND) 2018

KIDS TRAVEL CLUB

ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА 

ДЕ МИ БУЛИ

Складалося враження, що ми стали героями програми “Галопом по Європі”: кожного дня нове місто, нові емоції, нові враження, нові пригоди, нові завдання. За час нашої подорожі на осінніх канікулах 2018 ми побували в Празі, Парижі, Зальцбурзі, Кракові. Відвідали одні з самих популярних розважальних парків: Діснейденд в Парижі, Європа парк в Німеччині. Побували в самому загадковому замку Нойшванштайн.

Почалося все з Праги – столиці Чехії. Цікава екскурсія “Містом сотні шпилів”, в 2000 році Прага була оголошена культурною столицею світу. Емоції були досить неоднозначні, оскільки місто вражало величчю архітектурних пам’яток та скульптур. Звичайно, всі ми загадали бажання на Карловому мості, але самим цікавим та емоційним для нас було відвідування одного з найбільших магазинів іграшок в світі – HAMLEYS, в захваті були всі, адже така кількість іграшок та розваг в одному місці порадувала і старших, і менших.

Наступного дня нас вже чекав Париж. Якось наші кемпери не відчули магію перебування в одному їз самих бажаних міст Європи. Чомусь з’являлося враження, що Париж не більший за Київ. За один день ми зробили неможливе – обійшли практично всі історичні пам’ятки, пройшли квест в метрополітені, вияснили як працюють зарядні пристрої для електромобілей, пройшлися вуличками, де не ходять туристи, вияснили у місцевих як достатися до Монтпарнасу, зробили пікнік під Єйфелевою вежою. І головне завдання нашого квесту – прийти вчасно до стоянки нашого автобусу. Ми це зробили! І знову дорога, цього разу нас чекав омріяний всіми дітьми, та й дорослими – Діснейленд.

Такої кількості людей в черзі за дитячою мрією ми ще не бачили ніколи. Звичайно, Діснейленд вражає казковими декораціями та великою кількістю атракціонів, але неймовірні черги нас все ж таки трішки засмутили. Але ж ми в Діснейленді, навіть не зовсім привітлива погода не стала на заваді нашим пригодам. Нестандартне мислення та гострий розум наших кемперів сприяв чітким розрахункам часу та допомагав знайти відповідь на основне питання: яким чином відвідати найбільш можливу кількість атракціонів? Тому самі цікаві атракціони ми все ж таки відвідали. Ну і завершило цей неймовірний день фантастичне казкове вечірнє шоу.

ЄВРОПА ПАРК, ЗАМОК НОЙШВАНШТАЙН ТА ЗАЛЬЦБУРГ

Кому ж не цікаво побачити на власні очі той загадковий замок Нойшванштайн, який з легкої руки Уолта Діснея став провідником в казковий світ. Саме замок Нойншванштайн став прототипом замку Сплячої красуні в Діснейленд, а згодом силует замку став логотипом компанії Walt Disney Pictures.

Саме тут ми і запланували привітати нашу Наталю Ламаш з Днем народження. Дуже неочікуваним було привітання друзів!!!

ЄВРОПА ПАРК. Відвідати цей парк ми чекали з самого початку подорожі. Неймовірні атракціони перехоплували подих. Непередаваємі емоціїї і відчуття радості оточували на всіх локаціях парку. Цього разу нам сприяла і погода, і можливість відвідати найвищі і найкрутіші американські гірки. Ємоції просто зашкалювали! Це неймовірне місце з неймовірними враженнями та атмосферою свята.