Літо 2018
Kids Travel Club

Історія наших неймовірних пригод в картинках.

Час нашого відпочинку припав на високий туристичний сезон в Хорватії. Неймовірна кількість людей зі всього світу з’їхалася помилуватися природньою красою Плітвіцьких озер та Скрадинським буком(найдовший каскадний водоспад на річці Крка) в Національному парку Крка. Практично всі національні парки Хорватії знаходяться під захистом ЮНЕСКО.

В місті Спліт нам розповідала цікаві історичні факти гід Світлана, яка працювала з відомим популярним на українському телебаченні проектом “Орел и решка”, отож кемпери себе трішечки відчули учасниками програми. Цікавий квест з непростими завданнями пройшли всі чотири команди вчасно, хоча було дуже жарко.

В місті Задар ми послухали морський орган та поспілкувалися з місцевими мешканцями, оскільки у команд було завдання дізнатися 10 цікавих фактів про Задар, яких немає в туристичних путівниках. І кемпери справилися з завданням, а знання англійської мови допомогло спілкуватися з місцевими жителями та туристами з інших країн.

ЛОКАЦІЯ ТАБОРУ С.ЛЮБАЧ

ДЕ МИ ЖИЛИ

Локація табору Kids Travel Club знаходилась в невеличкому селі Любач, що знаходиться в Північній Далмації в 17 км від м.Задар. Будинки розташовані в 20 м від берегової лінії затоки Адріатичного моря. Рекреаційна зона, тепла прозора морська вода, гірське повітря сприяли оздоровленню дітей.

Кемпери проживали в комфортних кімнатах з кондиціонерами по 3-4 чоловіка.

Інфраструктура с. Любач

Неподалік від локації табора знаходиться спортивний майданчик, футбольне поле. Отже кожного вечора кемпери мали змогу пограти в футбол з командою підлітків з Хорватії. Це дало можливість не тільки проявити себе як гарних гравців в футбол, а і поспілкуватися з однолітками з іншої країни.

Історичні пам'ятки с. Любач

У північній частини села Любач знаходиться історичний замок Венак. Залишки середньовічного тамплієрського замку (castrum liuba), а також руїни церкви та морські краєвиди оточені гірськими масивами перехоплюють подих своєю красою. Місцеві мешканці розповідають цікаві історії про замок. Свого часу тут були знайдені числені золоті прикраси Візантійської епохи.

ТВОРЧА ПРОГРАМА

ЩО МИ РОБИЛИ

Основні напрямки нашого табору – це вдосконалення англійської мови та ознайомлення з культурою та традиціями інших країн, але цього разу ми пішли далі та додали трішки фінансової грамотності. Отож у кемперів була можливість пограти в популярну гру “CASH FLOW”.

Поряд з квестеми та цікавими завданнями на екскурсіях діти досить захоплено грали в гру та відкривали для себе нові сторони дорослого життя.

Робота в командах, вибори президента клубу, самоврядування, спортивні змагання, конкурси – це все було невід’ємною частиною активного і цікавого відпочинку в таборі Kids Travel Club

ВІДГУКИ

ЩО ГОВОРЯТЬ БАТЬКИ КЕМПЕРІВ

Огромное спасибо команде Kids Travel Club -СуперПРОФИ !!!

Ірина Антонова

Ерік, 12 років

Від усієї родини хочемо висловити слова вдячності Наталії, Людмилі , всім організаторам, лікарю Наталії Іванівні та водіям за безпечний , насичений позитивними емоціями незабутній відпочинок, а також за терпіння і професійний підхід до кожної різновікової категорії дітей. Бажаємо Вам натхнення та можливостей для проведення майбутніх яскравих подорожей. Щиро дякуємо!!!!!!

Наталія Поночовна

Антон, 13 років

Спасибо за насыщенный, познавательный и весёлый отдых!!! Это было «круто», как сказал мой ребёнок!!!

Тетяна Іваньо

Віктор, 11 років

Вы не представляете какое ощущение,когда ребёнок говорит спасибо родители за возможность отдохнуть в таком лагере …. это дорогого стоит!!!!!спасибо вам за это!!!!СПАСИБО!!!!

Марина Лисенко, Маріуполь

Михайло, 12 років

НАШІ ПРОПОЗИЦІЇ

ПЛАНУЄМО КАНІКУЛИ РАЗОМ

Як спланувати канікули вчасно та корисно для здоров’я і для розвитку дитини? Як правило, саме таке питання поєднання якісного та корсного відпочинку виникає у батьків, оскільки сучасні батьки вважають, що дитина має постійно розвиватися і не втрачати час на “сидіння” з гаджетами.

Ми рекомендуємо цікавитися, чого б саме дитина хотіла отримати на канікулах, разом складати плани наперед, користуватися послугою раннього бронювання, оскільки вчасно сплановані канікули – запорука якісного відпочинку та економія коштів.

Досить часто трапляються випадки пізньої реєстрації або відкладання справ на потім. Наслідки завжди сумні, оскільки не правильно оформлені документи або затримка видачі закордонного паспорта зменшують шанси на спокійне відправлення дітей в поїздку за кордон. І такі моменти засмучують не тільки дітей з батьками, але і нас, оскільки, ми завжди намагаємося зробити все можливе щоб відпочинок був корисним, веселим і вражаючим, а наші кемпери – щасливі та задоволені.