WINTER HOLIDAY IN POLAND 2018

Day 1

Зимові канікули 2018. І знову ми, не задумуючись, поринули у світ подорожей.
За вікном 1 січня, а ми вже в дорозі. Нас чекали неймовірні пригоди.
Польща нас зустріла снігом і це надзвичайно радувало нас, оскільки в погода в Україні була зовсім не зимова.
Першого ж дня ми не втратили можливості скотитися з гірки на «snowtubes».
Дотримуючись нашого основного принципу «OUTDOOR EDUCATION AND TRAVELING», кожного дня
проводилися цікаві зайняття, ігри, активності англійською мовою.
Всі кемпери перевірили свої знання і дехто навіть показав свої знання з польської, чим вразив обслуговуючий персонал готелю, в якому перебував Kids Travel Club на час зимової зміни.


языковой лагерь в Польше

Day 2

Сьогодні нас чекали нові випробування — випробування лижами!
Не всі учасники зимової зміни Kids Travel Club справно стояли на лижах, але, за допомогою польських інструкторів лижної дитячої школи, кемпери отримали необхідні навички для безпечного спуску з гірки на лижах.
Що може бути кращого ніж покататися на лижах з друзями на зимових канікулах!
Але по обіді дітей знову чекали розваги англійською мовою. Необхідно зазначити, що майже всі діти мали досить високий рівень володіння англійськю мовою.

квест в Закопане

Day 3

На сьогодні був заплановий квест на Бялці Татршанській і кемпери пройшли випробування. Було досить цікаво, але не в тому справа, що не всі на 100% виконали завдання, а в усвідомленні, що їх розуміють і це круто!
Після квесту у нас ще залишилось досить часу щоб задовольнитися катанням на лижах. Дехто так відпрацював свою майтерність, що виникали сумніви щодо невмілої їзди на лижах!
Після смачного обіду дітей чекали English classes і вечірні розваги.

DAY 4, DAY 5, DAY 6, DAY 7

За традицією зимового відпочинку всі днінас чекали лижі!
Радісні емоції, сонячна погода, сніг, друзі — все сприяло гарному настрою від катання на лижах.
А вже після обіду нас чекав відпочинок в аквапарку в змовій столиці Польщі — Закопане.
Кожного дня відбувалися нові заходи та екскурсії, по дорозі додому ми відвідали місто Краків та відзначилися в культовому молодіжному кафе Starbucks. Відсвядкували 3 дня народження. Спробували місцеві "плюшки" та навіть побували на святі Трьох Королів (пол. Święto Trzech Króli), або Богоявлення (пол. Objawienie Pańskie).
Подорож на зимових канікулах 2018 була насичена чудовими моментами спілкування та роботі в командах. Було веселою

Kids Travel Club Poland 2018

ПЛАНУЄМО КАНІКУЛИ РАЗОМ

Як спланувати канікули вчасно та корисно для здоров'я і для розвитку дитини? Як правило, саме таке питання поєднання якісного та корсного відпочинку виникає у батьків, оскільки сучасні батьки вважають, що дитина має постійно розвиватися і не втрачати час на "сидіння" з гаджетами.
Ми рекомендуємо цікавитися, чого б саме дитина хотіла отримати на канікулах, разом складати плани наперед, користуватися послугою раннього бронювання, оскільки вчасно сплановані канікули - запорука якісного відпочинку та економія коштів.
Досить часто трапляються випадки пізньої реєстрації або відкладання справ на потім, Наслідки завжди сумні, оскільки не правильно оформлені документи або затримка видачі закордонного паспорта зменшують шанси на спокійне відправлення дітей в поїздку за кордон, І такі моменти засмучують не тільки дітей з батьками, але і нас, оскільки, ми завжди намагаємося зробити все можливе щоб відпочинок був корисним, веселим і вражаючим, а наші кемпери - щасливі та задоволені.

ми завжди on-line

Ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію любим зручним для вас чином.