KIDS TRAVEL CLUB IN POLAND SUMMER 2017

НЕЙМОВІРНІ ШКІЛЬНІ КАНІКУЛИ В ПОЛЬЩІ KIDS TRAVEL CLUB SUMMER 2017. ЗГАДАТИ ТОЧНО Є ЩО!!!

Захоплююча та трансформуюча подорож “до Польщі без віз” Татри… 

Величні гірські вершини, палюче серпневе сонце, яскраве синє небо й смарагдова зелень запашної трави… Природна краса захоплює, а живильне повітря очищене мільйонами сосен наповнює свіжістю та чистою радістю. Там серед гірських полонин, у мальовничому гуральському селищі Stasikowka гостинній віллі Gorska Dolina ми провели незабутні літні дні. 

Наш ранок зазвичай починався з йоги або танцювальної аеробіки, далі смачний сніданок зі справжнім гірським молоком) потім нас чекали веселі, інтерактивні та дуже живі заняття англійською

 

Просто delicious обід, басейн, настільні ігри, теніс – заняття на будь-який смак. 

 

Майже щодня ми розвивали артистичність театральними іграми, постановками, діти навіть спробували себе у ролі справжньої голлівудської команди і створили свої власні кіношедеври… АНГЛІЙСЬКОЮ

 

Щодня ми пізнавали один одного та розкривали себе за допомогою психологічних ігор та освоювали практичні бізнес-навики на тренінгах. 

 

Ми насолодилися фантастичними краєвидами озера Морське Око, перлини Польських Татр та природної спадщини ЮНЕСКО

Прогулянки романтичними вулицями чарівного Кракова, вражали величчю старовинних соборів. 

 

Ми відвідали один з найвідоміших і найстаріших курортів Європи – містечко Закопане

 

Діти добряче повеселились беручи інтерв’ю англійською у туристів та місцевих жителів) Ми багато дізналися про місцеву історію та визначних постатей. Вже з перших хвилин знайомства ми знали, що будемо товаришами, але тільки вже вдома, прощаючись, ми зрозуміли, що стали справжньою дружньою родиною! 

 

Ольга Чубук /викладач англійської мови студії «London Club»/