ЯК МИ ПРОВЕЛИ ЛІТНІ КАНІКУЛИ В КАРПАТАХ.

10 днів В Карпатах наша дружня компанія Kids Travel Club залишила про себе незабутні враження в казковій Верховині. 

Завдання у нас було саме просте: провести залишок літа незабутньо, що нам з легкістю і вдалось.

Верховина нас зустріла чудовим сонячним днем і, навіть трішки спекотним повітрям.  Першим, що ми зробили: оглянули одне їз самих популярних місць Верховини –“Оглядовий майданчик”. Не так вже і важко нам далась дорога на верхівку гори, оскільки команда наша дружня і весела. Ми ж в Карпатах. І це відчувалося у всьому: краса гір, свіже прозоре повітря, радість, захоплення в очах дітей. А головне – свобода! Незважаючи на вимушені обмеження, що притаманні проведенню дитячого відпочинку в дитячому таборі або в подорожі(правила скрізь однакові), було неймовірне відчуття свободи від міської метушні та батьківського контролю.

Кожного дня нас чекали нові пригоди, а увечорі ми проводили цікаві ігри, танцювали, шуткували.

Відвідали практично всі музеї, які знаходилися в Верховині, майже кожна хатинка – музей. Місцеве населення намагається любим чином заохочувати туристів, тому у Верховині ми нарахували два музеї національних музичних інструментів, один ми все ж відвідали, незважаючи на сильний гірський дощ. Кожна екскурсія створювала гарний настрій та залишала неймовірні емоції.

Як би то не було дивним, але кожного ранку діти просиналися о сьомій та активно займалися спортом на свіжому повітрі. Вільного часу у нас практично не було і це було досить несподівано і весело, адже ніхто не відчував необхідності у телефоні.

ПОХІД НА ГОВЕРЛУ

ТАКОГО ВЕРХОВИНА НЕ ЧЕКАЛА

Наш відпочинок підходив до свого завершення. Ми побували і в музеях Коломиї, і в резиденції Святого Миколая. Але все ж ми вирішили залишити про себе в Верховині згадку. Тому ми організували концерт для жителів Верховини в самому центрі селища.  Талановиті у нас були всі, хто танцював, хто співав, хто вірші розказував. 
Після отримання дозволу від місцевих органів влади на проведення заходу ми почали діяти. До події залишався день. 

Концерт діти готували самостійно і віднеслися до організації заходу дуже відповідально, самі розподілили фунції і ролі, самостійно готували всі номери.

Досить страшно було виходити на вулицю і співати, але ми впевнено подалоли всі страхи і навіть за концерт отримали кошти, невеликі, але на морозиво хватило.

Усвідомлення того, що талановиті здібності кожного можуть бути оплачуваними, додало кемперам впевненості і віри в себе.

Ну що ж, привіт, батьки, ми дома!!!