Як ми провели літні канікули в карпатах.

10 днів В Карпатах наша дружня компанія Kids Travel Club залишила про себе незабутні враження в казковій Верховині. 
Завдання у нас було саме просте: провести залишок літа незабутньо, що нам з легкістю і вдалось. 
Верховина нас зустріла чудовим сонячним днем і, навіть трішки спекотним повітрям.  Першим, що ми зробили: оглянули одне їз самих популярних місць Верховини -"Оглядовий майданчик". Не так вже і важко нам далась дорога на верхівку гори, оскільки команда наша дружня і весела. Ми ж в Карпатах. І це відчувалося у всьому: краса гір, свіже прозоре повітря, радість, захоплення в очах дітей. А головне - свобода! Незважаючи на вимушені обмеження, що притаманні проведенню дитячого відпочинку в дитячому таборі або в подорожі(правила скрізь однакові), було неймовірне відчуття свободи від міської метушні та батьківського контролю.

Кожного дня нас чекали нові пригоди, а увечорі ми проводили цікаві ігри, танцювали, шуткували. 
Відвідали практично всі музеї, які знаходилися в Верховині, майже кожна хатинка - музей. Місцеве населення намагається любим чином заохочувати туристів, тому у Верховині ми нарахували два музеї національних музичних інструментів, один ми все ж відвідали, незважаючи на сильний гірський дощ. Кожна екскурсія створювала гарний настрій та залишала неймовірні емоції. 

Як би то не було дивним, але кожного ранку діти просиналася о сьомій та активно займалися спортом на свіжому повітрі. Вільного часу у нас практично не було і це було досить несподівано і весело, адже ніхто не відчував необхідності у телефоні.

Похід на Говерлу

Aliquam mattis neque justo, non maximus dui ornare nec. Praesent efficitur velit nisl, sed tincidunt mi imperdiet at. Cras urna libero, fringilla vitae luctus eu, egestas eget metus. Nam et massa eros. Maecenas sit amet lacinia lectus.

Maecenas ut mauris risus. Quisque mi urna, mattis id varius nec, convallis eu odio. Integer eu malesuada leo, placerat semper neque. Nullam id volutpat dui, quis luctus magna. Suspendisse rutrum ipsum in quam semper laoreet. Praesent dictum nulla id viverra vehicula. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Maecenas ac nulla vehicula risus pulvinar feugiat ullamcorper sit amet mi.

Nam et nulla rutrum, dignissim eros quis, dictum eros. In ullamcorper molestie neque, ac faucibus felis efficitur sed. Nam et tristique nisi. Cras iaculis venenatis libero. Suspendisse fermentum, ipsum ac facilisis elementu.

Такого верховина не чекала

Наш відпочинок підходив до свого завершення. Ми побували і в музеях Коломиї, і в резиденції Святого Миколая. Але все ж ми вирішили залишити про себе в Верховині згадку. Тому ми організували концерт для жителів Верховини в самому центрі селища.  Талановиті у нас були всі, хто танцював, хто співав, хто вірші розказував. 
Після отримання дозволу від місцевих органів влади на проведення заходу ми почали діяти. До події залишався день. Концерт діти готували самостійно і віднеслися до організації заходу дуже відповідально, самі розподілили фунції і ролі, самостійно готували всі номери.
Досить страшно було виходити на вулицю і співати, але ми впевнено подалоли всі страхи і навіть за концерт отримали кошти, невеликі, але на морозиво хватило. Усвідомлення того, що талановиті здібності кожного можуть бути оплачуваними, додало кемперам впевненості і віри в себе.
Ну що ж, привіт, батьки, ми дома!!!

ми знаємо як провести канікули круто!

плануємо канікули разом!

Як спланувати канікули вчасно та корисно для здоров'я і для розвитку дитини? Як правило, саме таке питання поєднання якісного та корсного відпочинку виникає у батьків, оскільки сучасні батьки вважають, що дитина має постійно розвиватися і не втрачати час на "сидіння" з гаджетами.
Ми рекомендуємо цікавитися, чого б саме дитина хотіла отримати на канікулах, разом складати плани наперед, користуватися послугою раннього бронювання, оскільки вчасно сплановані канікули - запорука якісного відпочинку та економія коштів.
Досить часто трапляються випадки пізньої реєстрації або відкладання справ на потім, Наслідки завжди сумні, оскільки не правильно оформлені документи або затримка видачі закордонного паспорта зменшують шанси на спокійне відправлення дітей в поїздку за кордон, І такі моменти засмучують не тільки дітей з батьками, але і нас, оскільки, ми завжди намагаємося зробити все можливе щоб відпочинок був корисним, веселим і вражаючим, а наші кемпери - щасливі та задоволені.

ми завжди on-line

Ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію любим зручним для вас чином.